Večerní/víkendové hlídání

Nabízíme Vám večerní i víkendoví hlídání Vašich dětí v prostorách našeho volnočasového centra, kde máme 2 dětské skupiny, jesle a dětský klub. Děti zde mají skvělé zázemí pro hraní a zábavu jak uvnitř, tak venku. Máme k dispozici velkou zahradu o rozloze 5.000m2, kde máme pro děti trampolínu, bazén (v létě), pískoviště, houpačku a spoustu dalšího.

O Vaše děti bude postaráno na 1000%, pečovat o ně budou paní učitelky, které jsou denně s dětmi nebo jsou to maminky a tak při hlídání bude mít Vaše dítě parťáka na čas, který bude trávit u nás. 

Vaše děti smutek a nudu tady NIKDY nezažijí :) Máme nachystán pestrý program, ale vždy se budeme řídit potřebami dětí. V podvečer si dětí hrají, tvoří a jsou v kontaktu se zvířaty a přírodou. Před spaním si pak čteme pohádky, vyprávíme, co jsme přes den prožili a všichni spíme pěkně pohromadě v jedné místnosti. 

 Strava je zajištěna a dodržujeme pitný režim popř. může být strava vlastní.  Vše je na vzájemné domluvě.

Večerní hlídání je od 17:30 - 6:45 ve všední dny se stravou -  studená večeře, snídaně, pitný režim, program pro děti, nepřetržité hlídání po celou dobu pobytu - cena 950,- Kč vč. stravy 

Víkendové hlídání dětí sobota 08:00 - neděle 16:00 se stravou - 1x snídaně, 4x svačina, 2x oběd, 1x studená večeře, pitný režim, program pro děti, nepřetržité hlídání po dobu pobytu - cena 5.950,- Kč vč. stravy

V případě zájmu lze dohodnout i individuální víkendové hlídání - cena je 210,- Kč / hodina

Školkové děti mají na tyto služby 10% slevu.

Sourozenecká/kamarádská sleva - 25% sleva.